הדפסת ספרים בכמויות קטנות

הדפסת ספרים בכמויות קטנות הן מהפכה של ממש בענף ההוצאה לאור.

בעוד שבעבר היה צורך להתחייב על הדפסת ספרים באלף עותקים כדי שבית הדפוס או ההוצא הלאור יסכימו להדפיס את הספר, הרי שכיום ניתן להזמין הדפסת ספרים בכמויות קטנות, גם של עשרות עותקים בלבד.

הדפסת ספרים בכמויות קטנות באמצעות דפוס דיגיטלי מאפשרת להדפיס ספרים מכל הסוגים בכמות שמתאימה לך: ספר מתכונים, ספר משפחה, ספר ילדים או ספר פרוזה שרוצים לנסות על קהל קטן לחוות דעת.

שירות הדפסת ספרים בכמויות קטנות חוסך השקעה של סכומים גדולים בהדפסה של כמות ספרים גדולה ללא צורך.

צרו קשר להצעת מחיר

כל הסיבות למה כדאי לכם להדפיס בכמויות קטנות

הדפסת ספרים בכמויות קטנות מומלצת מכמה סיבות ובעיקר במקרה של כתיבת ספר ראשון.

5 סיבות עיקריות להזמין הדפסת ספרים בכמויות קטנות:

  • בדיקת השוק: כאשר מחליטים להוציא לאור ספר חדש, עשויות להיות שאלות בנוגע למערך ההפצה והשיווק. על מנת לבדוק את התגובות הראשוניות של הקוראים ולבחון את העניין הפוטנציאלי, הדפסת כמות קטנה של ספר ראשון מאפשרת לכם לקבל משוב מהקהל ולהעריך את התגובות הראשוניות לספר בלי הוצאות גדולות מראש.
  • ניסוי עיצוב ופורמט: תמיד כדאי לבחון את העיצוב הגרפי, הפורמט והפרסום של הספר לפני שעוברים להפצה רחבה. על ידי הדפסת כמות קטנה של הספר הראשון, תוכלו לבדוק את התחושה הכללית מהספר, לקבל משוב ולבצע שיפורים קודמים להדפסת המהדורה הבאה בכמות גדולה.
  • קידום ושיווק: הדפסת כמות קטנה של ספר ראשון יכולה לשמש ככלי לקידום ושיווק. תוכלו לשלוח את הספרים לסקירה על ידי ספרנים, בלוגרים וסקרנים, וליצור תמונה חיובית ולהגביר את התודעה לספר בקרב הקוראים הפוטנציאליים.
  • מחיר סביר: הדפסת ספרים בכמויות גדולות עשוי להיות יקרה מאוד עבור סופר חדש או מי שממן את הדפסת הספר מכיסו. כמות קטנה של ספר ראשון יכולה לאפשר לכם לקבל ספרים במחיר כולל סביר יותר ולמנוע השקעת משאבים רבים מידי בתהליך ההדפסה הראשוני. בנוסף, יש לקחת בחשבון שהדפסת ספרים בכמות גדולה משקללת הוצאות רבות כמו תחזוקת מלאי ותחזוקת הספרים. על ידי הדפסת ספרים בכמות קטנה, ניתן לשמור על הוצאות הכסף ולשקף את התועלת המקובלת מהספר בהוצאות נמוכות.
  • תיקונים ושיפורים: בפעמים רבות, במהלך ההדפסה הראשונית נמצאים שגיאות או תיקונים שצריכים להתבצע לפני הדפסת המהדורה הבאה. בדפוס בכמות קטנה של ספר ראשון, ניתן לזהות את השגיאות האפשריות ולבצע את התיקונים הנדרשים לפני שמודפסות המהדורות הבאות בכמויות גדולות.

הסיבות הללו יכולות להתאים בהדפסה של ספרים מכל הסוגים בכמויות קטנות.